Advertentie

'De 7' is een dagelijkse podcast van De Tijd. U krijgt het nieuws dat u nodig heeft om uw dag goed te starten in zeven punten.

Wat zit er in 'De 7'?
Bedrijfswagens met een brandstofmotor zullen volgend jaar opnieuw tot 10 procent duurder worden. De reden daarvoor kan je wel eens verrassen.
In woonzorgcentra melden meer werknemers zich ziek dan ooit. Dit jaar wordt opnieuw een recordjaar, jammer genoeg. Welke oplossingen zien experts?
En in tien raden van bestuur tegelijk zetelen? Dat zou binnenkort verleden tijd zijn. De geüpdatete Code Buysse, een code voor goed bestuur, wil komaf maken met cumultijgers.

Host: Bert Rymen
Productie: Roan Van Eyck

Advertentie
Advertentie
De maximumprijs van stookolie is deze week voor het eerst sinds begin 2022 onder 0,75 euro per liter gezakt voor bestellingen van 2.000 liter of meer.
News
mijn geld
De stookolieprijs in ons land staat op het laagste niveau in drie jaar. En ook de Europese gasprijs heeft een duik genomen. Hoe speelt u daarop in als consument?

In het nieuws

Alle artikels meer
De vestiging van Solvay in La Rochelle is de grootste Europese fabriek voor zeldzame aardmetalen.
Solvay start productie zeldzame aardmetalen voor Europa's groene, autonome energietransitie
In zijn Franse vestiging in La Rochelle heeft Solvay dinsdag de productie van zeldzame aardmetalen voor permanente magneten op gang getrapt. Die cruciale bouwstenen voor elektromotoren en windturbines komen nu nog bijna exclusief uit China. Op termijn wil het chemiebedrijf ruim 100 miljoen euro in het project investeren, maar 'alleen als de Europese vraag zich ontwikkelt'.
Gesponsorde inhoud