Advertentie

'De 7' is een dagelijkse podcast van De Tijd. U krijgt het nieuws dat u nodig hebt om uw dag goed te beginnen in zeven punten.

Wat zit er in 'De 7' vandaag?
Trumps wereldwijde tarievenslag zindert na. De Europese beurzen kenden gisteren hun slechtste dag in drie jaar. Op Wall Street ging 3.000 miljard dollar beurswaarde in rook op.
Ook Belgische bedrijven zitten met de handen in het haar. We praten met een machinebouwer en met de Antwerpse diamantkoepel over hoe zwaar de impact is voor hen.
En er is nog ander nieuws: een op de vier werknemers met een elektrische bedrijfswagen laadt die amper tot nooit thuis op. Ze vrezen dat hun energiefactuur dan zwaar zal oplopen.

Host: Bert Rymen
Productie: Lara Droessaert

Advertentie
Advertentie

In het nieuws

Alle artikels meer
Premier Bart De Wever en minister Annelies Verlinden. De gesprekken zaten vrijdagavond laat nog vast over de gevraagde budgetverhoging voor justitie.
De Wever bereikt paasakkoord: dit weten we al
Nadat het Bart De Wever (N-VA) acht maanden heeft gekost om een regering op de been te brengen, is ook de eerste begrotingsronde van Arizona een ezelsdracht geworden. Na een lange discussie over het budget van justitie werd even na 23 uur een akkoord gesloten.
Gesponsorde inhoud