Topchef Sergio Herman lanceert een nieuwe private-labelchampagne en interieurarchitect Gert Voorjans zet zijn eerste stappen in de wereld van de tapijten.
1. Sergio Herman Champagne Jeandon Père & Fils Brut
Kunstenaar Jasper Krabbé raakte vele jaren geleden zo ontroerd tijdens een diner in Oud Sluis, dat hij chef Sergio Herman meteen een kunstwerk cadeau deed. Hun wederzijdse appreciatie en vriendschap krijgt vele jaren later een vervolg: Krabbé ontwierp het etiket voor de nieuwe private-labelchampagne die Sergio Herman lanceert, én zijn werken worden nog tot en met 26 april tentoongesteld in restaurant Le Pristine in Antwerpen.
‘Het werk van Jasper maakt me altijd blij en opgewekt’, zegt Herman, ‘en het heeft dezelfde gelaagdheid en diepte als een goed gerecht.’
Sergio Herman Champagne Jeandon Père & Fils Brut
| Te bestellen bij Le Pristine (115 euro)
| Online te koop via hermanwines.com (50 euro)
Handbeschilderde champagnekistjes
| 21 stuks, genummerd
| Twee flessen
| 1.035,50 euro
2. Gert Voorjans ‘Joy Collection’ tapijten
Kleurrijk, eclectisch en flamboyant. Wie de ontwerpstijl van Gert Voorjans kent, weet dat we het hier over de interieurarchitect hebben. Na het interieur van Hotel Flora in Antwerpen, de woning van Mick Jagger in Londen, het appartement van Inge Onsea (creatief directeur van Essentiel Antwerp) en de Dries Van Noten-boetieks zet Voorjans nu voor het eerst een stap in de wereld van de tapijten. In samenwerking met Carpet Society ontwierp hij vier eyecatchers die kleur geven aan je interieur.
Dat Voorjans zijn zinnen heeft gezet op de tapijtenbusiness is niet toevallig: de ontwerper ziet ‘de vloer als een onbenut canvas, als de basis voor de energie van de hele ruimte’. Elk tapijt, van Nieuw-Zeelandse wol en jute, wordt handgeknoopt in ateliers in India en Nepal.
De ‘Joy Collection’ wordt onthuld tijdens het ‘Fuorisalone’ in Milaan van 7 tot en met 13 april. Het wordt dus binnenkort mogelijk om een stukje Voorjans, en veel joy, bij je thuis te hebben.
| Vanaf 2.600 euro voor een tapijt van 1,85 op 1,40 meter
| Maatwerk is mogelijk
| carpet-society.com